Tel: +420 731 628 740 | Email: office@centr.cz

Náš partner – UpVision

Náš partner – UpVision

Naše společnost se snaží stále pohybovat dopředu a být pro své klienty přínosem. Jedním z postupů je nové strategické partnerství s UpVison, s.r.o. Jedná se o společnost, která se orientuje na dvě oblasti spojené s bezpilotními prostředky – drony.

První oblastí je klasické využití dronů spolu s pokročilými  informačními technologiemi pro poskytování profesionálních služeb v širokém spektru průmyslových aplikací. Příkladem využití je mapování rozsáhlých oblastí s vysokou přesností, pasportizace majetku, tvorba 3D modelů povrchu, výpočet kubatur atd. Zároveň se pořizuje populární marketingové fotografie nebo kompletní ozvučená PR videa pořízená pomocí dronů, na přání opatřená dynamickými titulky.

Druhou zajímavou oblastí je zavedení UTM systému v České republice. UTM (Unmanned Traffic Management) je IT systém pro monitoring a řízení dronů ve vzdušném prostoru. V nedávné době byl nastartován pilotní projekt zavedení UTM pro Řízení letového provozu s.p., jehož cílem je ochrana Ruzyňského letiště a později i dalších civilních letišť v ČR. Společně s UTM dodáváme i další prvky aktivní ochrany vzdušného prostoru proti dronům, zaměřené na ochranou osob, soukromí a majetku.

WEBhttp://upvision.cz

Rychlý kontakt
Zavolejte nám kdykoliv

 

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde