Tel: +420 731 628 740 | Email: office@centr.cz

DOHLEDOVÉ CENTRUM

Centralizování činností a moderní technologie jsou na vzestupu a mění také způsob, jakým chráníme naše klienty. Již není nutné, aby ve vaší budově či areálu byli 24/7 přítomni strážní. S pomocí na míru navržených elektronických zabezpečovacích a kamerových systémů budeme vaše podnikání sledovat na dálku a vy můžete klidně spát.

 

Pult centrální ochrany

Datový zdroj 3300

V dohledovém centru CENTR GROUP naši operátoři u pultu centrální ochrany (PCO) na dálku v režimu 24/7 sledují, zda je u vás vše v pořádku. Kromě toho, že dobře znají jednotlivé technologie, jsou také diskrétní a respektují soukromí klientů. V případě poplachu ihned reagují a na místo vyšlou výjezdovou jednotku. Po celou dobu, kdy patrola kontroluje váš objekt, jsou s ní operátoři ve spojení.

PCO je vybaven čtyřmi různými systémy pro evidenci a monitorování objektů. To znamená, že jsme schopni připojit a sledovat v podstatě každý bezpečnostní systém na trhu. Přesvědčte se sami – seznámíme se s vaší situací a navrhneme řešení, které bude pro vás to pravé. Abychom se kvalitou pouze nechlubili, prošlo celé dohledové pracoviště včetně PCO certifikací dle normy ČSN EN 50518.

Security guard monitoring modern CCTV cameras in surveillance room.
Dohled_edit

Vzdálený kamerový dohled

Datový zdroj 3300

Svět technologií jde do předu mílovými kroky, výjimkou není ani svět bezpečnostních systémů. Součástí našeho dohledového centra jsou stanoviště pro vzdálený kamerový dohled. Při realizaci této služby v podstatě používáme dva různé způsoby. První využívá kombinaci dvou technologií – kamerového systému a poplachového zabezpečovacího a tísňového systému. Druhý pracuje na bázi kamerového systému s inteligentní analýzou obrazu, reagující např. na narušení prostoru, překročení hranice, odebraný předmět, odložený předmět apod.

Výjezdové jednotky

Datový zdroj 3300

Víme, že čas je někdy opravdu drahý, a může jít nejen o majetek, ale také o životy. Proto pracovník pultu centrální ochrany CENTR GROUP na základě události zaznamenané bezpečnostní technologií okamžitě reaguje a pošle k vám nejbližší zásahovou jednotku. Ta dorazí co nejrychleji na místo a důkladně zkontroluje celý objekt. V případě, že byl narušen cizí osobou, nahlásí to operátorovi. Dále členové jednotky podniknou kroky k tomu, aby zamezili dalšímu páchání trestné činnosti.

Pokud u vás k napadení již došlo a předpokládáme, že bude trvat déle než jednu hodinu, než klient zajistí odstranění závady nebo jiných následků v objektu, operátor vyšle na místo pracovníky, kteří zajistí jeho dostřežení.

zásahové vozidlo edit
Datový zdroj 3300

Rádi vám řekneme více

Jsme CENTR GROUP, tým špičkově připravených profesionálů, a zajistíme bezpečnost vaši, vašeho majetku nebo firmy. Za všech okolností a efektivně.

Zavolejte nám kdykoliv

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde