Tel: +420 731 628 740 | Email: office@centr.cz

VOLNÁ MÍSTA

Jsme CENTR GROUP

Přidejte se k nám. Vytvořte s námi Bezpečný svět!

Naším sídlem je Praha, ale pracujeme po celé ČR (pobočky Brno, Ostrava a České Budějovice). Působíme i na Slovensku.

Udržujeme rovnováhu mezi moderními a prověřenými postupy. O své zaměstnance a spolupracovníky se pečlivě staráme. Přistupujeme k všem individuálně a stále si udržujeme tradici rodinného přístupu a rovných šancí.

Práce je u nás dostatek. Hledáme lidi, kteří mají zájem o obor, ať jste ostřílení profesionálové, nebo se teprve chcete něco naučit o pojmech jako je ostraha objektů, ochrana osob a majetku, recepční služby, úklidové služby, odposlechy, či Pult centrální ochrany.

Máme volná místa a nabízíme špičková školení, zajímavé ohodnocení a pokud máte zájem o další rozvoj, také možnost postupu na vyšší pozice. V sekci Náš tým najdete nespočet příkladů jednotlivců, kteří zahájili svou kariéru jako ostraha nebo noční recepční a dnes zastávají pozice v našem vedoucím týmu.

  • Obchodní managerObchodní manager, Práce na částečný úvazek, Práce na plný úvazek, Česko
    Náplň práce:
    budování obchodních vztahů, identifikace obchodníchpříležitostí v oboru úklidových služeb / technické správy a údržby nemovitostí
    spolupodílení se na obchodní strategii společnosti a její realizaci
    sledování možností k získání nových zákazníků na trhu
    odpovědnost za rozvoj služeb, jejich vysokou úroveň a nové produkty
    reporting vedení společnosti
      Požadujeme:
    SŠ/VŠ vzdělání
    asertivní, samostatnou osobnost
    ochotu vzdělávat se a učit se novým věcem
    čistý trestní rejstřík
    ŘP skupiny B
    zkušenosti s obchodní činností, akvizicí
    samostatnost, spolehlivost, loajálnost
    proaktivní přístup
    AJ slovem i písmem podmínkou (na komunikativní úrovni)
    znalost PC Office
      Nabízíme:
    zázemí stabilní české společnosti
    samostatnou pozici v silné a dynamické společnosti
    motivační finanční ohodnocení
    mobilní telefon, notebook
    služební automobil
    odměny za výslednost
    příjemný kolektiv
    kanceláře v centru Prahy
    účast na společenských akcích pořádaných společností
    nástup ihned nebo dle dohody

  • Security managerOstraha, Práce na plný úvazek, Plzeň-město

    Security manager – jaké znalosti a dovednosti využijete, co nabízíme:

    • vedení, školení a vyhodnocování teamu skládajícího se z detektivů, strážných a operátorů CCTV
    • vytváření a prezentace (reporting) dat (ztráty, záchyty, operativa, opatření)
    • přímá komunikace s vedení Globus Plzeň
    • 8 hod. Po-Pá (lze klouzavá pracovní doba během týdne)
    • mzda pouze na HPP až 30.000,-CZK za MFPD (172 hod.) = 24.520,-CZK netto v roce 2021
    • mzda pouze na DPP hod. sazba až 200,-CZK při MFPD (172 hod.) = 31.250,-CZK netto v roce 2021 na DPP
    • dále odměny z výsledků ostrahy, příspěvky na PHM apod.
    • možnost zasahovat a ovlivňovat chod ostrahy, výsledky, je žádána iniciativa a nasazení
    • dále nutné umět zajišťovat a plánovat směny, komunikovat s kolegy a vedení BA
    • vyhodnocovaní a motivace podřízených (volné pole působnosti)
    • umět zajistit personálie a s tím spojený admin (fakturační podklady, výkazy práce ostrahy)
    • znalost PC (excel, word, uživatelská znalost)
    • není nutný cizí jazyk
    • práce v civilu dle domluvy
    • nutná sebe prezentace s vedením BA již v půli Ledna 2021
    • nástup ihned (dle domluvy)
    • kontakt 739485851
    • personalista.praha@centr.cz
  • Pracovník bezpečnosti pro skladové prostoryOstraha, Brigáda, Práce na plný úvazek, Hl. město Praha

    Pracovník bezpečnosti pro skladové prostory – pro síť skladových center našeho klienta sháníme zodpovědné pracovníky ostrahy.

    Lokalita : Rudná u Prahy, Jažlovice, Jirny u Prahy

    Požadujeme: Čistý výpis rejstříku trestů, plnoletost, certifikace stráženého je výhodou, spolehlivost, zodpovědnost

    Nabízíme: Pracovní úvazky DPP/HPP, mzdu začínající na 120,- a odměny dle výkonu

    Pro bližší informace kontaktuje Bc. Kateřina Hrdá – personalista.praha@centr.cz,  mobil 739485851

Odpovíme e-mailem

Odpovíme
e-mailem

Odesláním potvrzuji seznámení se s informacemi o zpracování osobních údajů.

Zavoláme

Zanechte zde vaše telefonní číslo
a my vám zavoláme zpět.

V seznamu není práce, o kterou máte zájem?
Nemáte praxi?
Jste osoba se zdravotním znevýhodněním?
Nebo vás láká jen brigáda na DPP?

Ozvěte se nám. Určitě pro vás najdeme to správné místo odpovídající vašim možnostem.

+420
731 628 740

Napište nám zprávu a my vám odpovíme e-mailem

Napište nám zprávu
a my vám odpovíme
e-mailem

Neplatný email

My zavoláme vám

Neplatné číslo
Prosím zadejte ověření proti robotům

Sídlo společnosti

Na Příkopě 1096/19, Palác MYSLBEK
11000, Praha 1

office@centr.cz

Hlava tygra Centr Group

IČ: 26865301
DIČ: CZ26865301
Datová schránka: s36dcuw

GDPR

Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 11290

Rychlý kontakt
Zavolejte nám kdykoliv

Neváhejte nás
kontaktovat!

24 hodin denně

+420

731 628 740

Další kontakty naleznete zde