Tel: +420 731 628 740 | Email: office@centr.cz

ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY

Víme, že administrativních budov, kongresových center, hotelů a obdobných zařízení se týká mnoho bezpečnostních hrozeb. A že bezpečnost jejich zaměstnanců a návštěvníků je prioritou číslo jedna. My v CENTR GROUP se zavazujeme chránit každého jednotlivce a každý kout vašich prostor. Nabízíme špičkovou kvalitu minimalizující rizika a zajišťující nejvyšší možnou bezpečnost, která je nejen účinná, ale také nákladově efektivní.

Při návrhu operačního plánu ochrany úzce spolupracujeme s vedením společnosti, facility managerem a s policií. Naše řešení na míru pokryjí veškerá rizika, zranitelnosti, speciální okolnosti i obyčejný každodenní provoz. Moderní identifikační vstupní systémy, dohledové systémy a skvěle připravený personál dodají vašim zaměstnancům a návštěvníkům pocit bezpečí ihned, jakmile k vám vstoupí.

Rádi poneseme odpovědnost nejen za vaše bezpečí, ale také za samotný provoz budovy a jejího okolí – od každodenního úklidu až po odborné služby, například BOZP. Postaráme se i o bezpečnou zábavu. Pořádáte konferenci, akci pro klienty nebo večírek pro zaměstnance? I zde vás budeme jistit, a to včetně odvozu domů pro případné VIP hosty. A vy se můžete prostě bavit.

Služby vyhovující vašim potřebám

Datový zdroj 3300
recepce

Doorman a recepční

Close up of multiethnic hands on blueprints at architect office. Team of designer and engineers working together on new residence complex. Top view of architectural plan layout of house on table.

Bezpečnostní poradenství a vzdělávání

SM_ADL_5470

Facility Management 

Engineers are checking fire extinguishers in the fire control room for prevention.

Služby BOZP a PO

Toto není vyčerpávající výčet, umíme toho mnohem více. Podívejte se v sekci Služby, co vše pro vás ještě umíme zajistit. Nebo nás kontaktujte a my vám vytvoříme nabídku na míru.

Reference ve vašem odvětví

Datový zdroj 3300
Datový zdroj 3300

Rádi vám řekneme více

Jsme CENTR GROUP, tým špičkově připravených profesionálů, a zajistíme bezpečnost vaši, vašeho majetku nebo firmy. Za všech okolností a efektivně.

Zavolejte nám kdykoliv – malá zařízení

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde

Zavolejte nám kdykoliv – počítač

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde