ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY

Víme, že administrativních budov, kongresových center, hotelů a obdobných zařízení se týká mnoho bezpečnostních hrozeb. A že bezpečnost jejich zaměstnanců a návštěvníků je prioritou číslo jedna. My v CENTR GROUP se zavazujeme chránit každého jednotlivce a každý kout vašich prostor. Nabízíme špičkovou kvalitu minimalizující rizika a zajišťující nejvyšší možnou bezpečnost, která je nejen účinná, ale také nákladově efektivní.

Při návrhu operačního plánu ochrany úzce spolupracujeme s vedením společnosti, facility managerem a s policií. Naše řešení na míru pokryjí veškerá rizika, zranitelnosti, speciální okolnosti i obyčejný každodenní provoz. Moderní identifikační vstupní systémy, dohledové systémy a skvěle připravený personál dodají vašim zaměstnancům a návštěvníkům pocit bezpečí ihned, jakmile k vám vstoupí.

Rádi poneseme odpovědnost nejen za vaše bezpečí, ale také za samotný provoz budovy a jejího okolí – od každodenního úklidu, , noční recepční až po odborné služby, například BOZP. Postaráme se i o bezpečnou zábavu. Pořádáte konferenci, akci pro klienty nebo večírek pro zaměstnance? I zde vás budeme jistit, a to včetně odvozu domů pro případné VIP hosty. A vy se můžete prostě bavit.

Služby vyhovující vašim potřebám

Hlava tygra Centr Group
Doorman a recepční Centr Group

Doorman a recepční

Bezpečnostní poradenství a vzdělávání Centr Group

Bezpečnostní poradenství a vzdělávání

Facility Management Centr Group

Facility Management 

Služby BOZP a PO Centr Group

Služby BOZP a PO

Toto není vyčerpávající výčet, umíme toho mnohem více, třeba náhradní plnění. Podívejte se v sekci Služby, co vše pro vás ještě umíme zajistit. Nebo nás kontaktujte a my vám vytvoříme nabídku na míru.

Reference ve vašem odvětví

Hlava tygra Centr Group
Hlava tygra Centr Group

Rádi vám řekneme více

Bezpečnostní služby CENTR GROUP poskytuje tým špičkových profesionálů. Pro administrativní budovy zajistíme facility management, úklidové služby a bezpečnostní služby na míru. Naším sídlem je Praha, ale staráme se efektivně o administrativní budovy v celé republice.

Služby Ostraha Objektů

Ostraha objektů

Služby Recepce

Recepční

Služby Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Úklid a údržba zeleně

Úklid
Údržba zeleně

Speciální operace

Speciální operace

Rychlý kontakt
Zavolejte nám kdykoliv

 

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde