Tel: +420 731 628 740 | Email: office@centr.cz

ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY

Víme, že administrativních budov, kongresových center, hotelů a obdobných zařízení se týká mnoho bezpečnostních hrozeb. A že bezpečnost jejich zaměstnanců a návštěvníků je prioritou číslo jedna. My v CENTR GROUP se zavazujeme chránit každého jednotlivce a každý kout vašich prostor. Nabízíme špičkovou kvalitu minimalizující rizika a zajišťující nejvyšší možnou bezpečnost, která je nejen účinná, ale také nákladově efektivní.

Při návrhu operačního plánu ochrany úzce spolupracujeme s vedením společnosti, facility managerem a s policií. Naše řešení na míru pokryjí veškerá rizika, zranitelnosti, speciální okolnosti i obyčejný každodenní provoz. Moderní identifikační vstupní systémy, dohledové systémy a skvěle připravený personál dodají vašim zaměstnancům a návštěvníkům pocit bezpečí ihned, jakmile k vám vstoupí.

Rádi poneseme odpovědnost nejen za vaše bezpečí, ale také za samotný provoz budovy a jejího okolí – od každodenního úklidu, , noční recepční až po odborné služby, například BOZP. Postaráme se i o bezpečnou zábavu. Pořádáte konferenci, akci pro klienty nebo večírek pro zaměstnance? I zde vás budeme jistit, a to včetně odvozu domů pro případné VIP hosty. A vy se můžete prostě bavit.

Služby vyhovující vašim potřebám

Hlava tygra Centr Group
Doorman a recepční Centr Group

Doorman a recepční

Bezpečnostní poradenství a vzdělávání Centr Group

Bezpečnostní poradenství a vzdělávání

Facility Management Centr Group

Facility Management 

Služby BOZP a PO Centr Group

Služby BOZP a PO

Toto není vyčerpávající výčet, umíme toho mnohem více, třeba náhradní plnění. Podívejte se v sekci Služby, co vše pro vás ještě umíme zajistit. Nebo nás kontaktujte a my vám vytvoříme nabídku na míru.

Reference ve vašem odvětví

Hlava tygra Centr Group
Hlava tygra Centr Group

Rádi vám řekneme více

Jsme CENTR GROUP, tým špičkově připravených profesionálů, a zajistíme bezpečnost vaši, vašeho majetku nebo firmy. Za všech okolností a efektivně.

Rychlý kontakt
Zavolejte nám kdykoliv

 

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde