Tel: +420 731 628 740 | Email: office@centr.cz

BANKY

Banky a další finanční instituce jsou téměř synonymem pro potřebu spolehlivé a pohotové ochrany. Výskyt velkého množství hotovosti, citlivých informací, důležitých dokumentů a dalších cenností vyžaduje komplexní bezpečnostní program ochrany při současném dodržení všech platných předpisů.

Nabízíme vám konzultace a vyhodnocení rizik, na základě kterých vznikne individualizovaný bezpečnostní plán. Bezpečí vašich zaměstnanců a klientů zajistíme pomocí vzájemně propojených elektronických bezpečnostních a monitorovacích zařízení. Vaše prostory budou hlídat špičkově připravení strážní. Poskytneme vám bezpečný vozový park a posádky pro převoz hotovosti a dalších cenin. Hledáte nové kolegy a nejste si jistí, zda jim můžete svěřit peníze svých klientů? Nechte si jejich zaměstnaneckou historii prověřit našimi špičkovými detektivy!

Vzhledem k citlivé povaze odvětví finančních služeb je výběr té správné bezpečnostní společnosti klíčem k vytvoření spolehlivého obchodního partnerství. CENTR GROUP je členem prestižních profesních organizací a naši odbornost dokládají četné certifikáty kvality. Partnerství s námi vám umožní soustředit se na své klienty a finanční operace, zatímco my budeme udržovat vaše prostory, zaměstnance, klienty a cenná aktiva v bezpečí.

Služby vyhovující vašim potřebám

Datový zdroj 3300
Modern elevators with metal doors wood panelling

Servis a revize technologií

Young Man Stealing Computer Monitor Walking In Building Corridor

Vnitřní bezpečnost

Security guard monitoring modern CCTV cameras in surveillance room.

Pult centrální ochrany

Person Monitoring Smart House On Digital Tablet

Systém technické ochrany

Nenašli jste zde to, co byste aktuálně potřebovali? Nevadí! Obraťte se nás, jsme si jistí, že vaše potřeby budeme umět pokrýt některou z dalších nabízených služeb.

Reference ve vašem odvětví

Datový zdroj 3300
Datový zdroj 3300

Rádi vám řekneme více

Jsme CENTR GROUP, tým špičkově připravených profesionálů, a zajistíme bezpečnost vaši, vašeho majetku nebo firmy. Za všech okolností a efektivně.

Zavolejte nám kdykoliv – malá zařízení

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde

Zavolejte nám kdykoliv – počítač

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde