Tel: +420 731 628 740 | Email: office@centr.cz

BANKY

Banky a další finanční instituce jsou téměř synonymem pro potřebu spolehlivé a pohotové ochrany. Výskyt velkého množství hotovosti, citlivých informací, důležitých dokumentů a dalších cenností vyžaduje komplexní bezpečnostní program ochrany při současném dodržení všech platných předpisů.

Nabízíme vám konzultace a vyhodnocení rizik, na základě kterých vznikne individualizovaný bezpečnostní plán. Naší prioritou je ochrana osob a majetku. Bezpečí vašich zaměstnanců a klientů zajistíme pomocí vzájemně propojených elektronických bezpečnostních a monitorovacích zařízení. Vaše prostory budou hlídat špičkově připravení strážní. Poskytneme vám bezpečný vozový park a posádky pro převoz hotovosti a dalších cenin, v ČR i přes hranice. Hledáte nové kolegy a nejste si jistí, zda jim můžete svěřit peníze svých klientů? Nechte si jejich zaměstnaneckou historii prověřit našimi špičkovými detektivy!

Vzhledem k citlivé povaze odvětví finančních služeb je výběr té správné bezpečnostní společnosti klíčem k vytvoření spolehlivého obchodního partnerství. Bezpečnostní agentura CENTR GROUP je členem prestižních profesních organizací a naši odbornost dokládají četné certifikáty kvality. Partnerství s námi vám umožní soustředit se na své klienty a finanční operace, zatímco my budeme udržovat vaše prostory, zaměstnance, klienty a cenná aktiva v bezpečí.

Služby vyhovující vašim potřebám

Hlava tygra Centr Group
Servis a revize technologií Centr Group

Servis a revize technologií

Vnitřní bezpečnost Centr Group

Vnitřní bezpečnost

Pult centrální ochrany Centr Group

Pult centrální ochrany

Systémy technické ochrany Centr Group

Systém technické ochrany

Nenašli jste zde to, co byste aktuálně potřebovali? Nevadí! Obraťte se nás, jsme si jistí, že vaše potřeby budeme umět pokrýt některou z dalších nabízených služeb.

Reference ve vašem odvětví

Hlava tygra Centr Group
Hlava tygra Centr Group

Rádi vám řekneme více

Jsme CENTR GROUP, tým špičkových bezpečnostních profesionálů.  Bankám zajistíme vnitřní bezpečnost, pult centrální ochrany, bezpečnostní poradenství a další služby na míru. Za všech okolností a efektivně.

Rychlý kontakt
Zavolejte nám kdykoliv

 

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde