DOMÁCNOSTI

Bezpečnostní agentura CENTR GROUP má personální zázemí a zdroje velké společnosti. Ale každý z nás je samozřejmě také obyvatel svého domova. A není podstatné, zda jste bezpečnostní pracovník nebo majitel firmy. Nebo zda je vaším domovem Praha, Brno nebo Ostrava. Rozumíme tedy dobře vašim potřebám. Stejně jako u každého jiného klienta, zanalyzujeme vaši situaci a navrhneme vám to nejvhodnější řešení, které bude také cenově dostupné.

Využijte našich zkušeností s vytvářením bezpečnostních plánů. Využívají totiž jedinečnou synergii špičkové technologie a lidské inteligence. Náš praktický přístup, moderní kamerový dohled a bezpečnostní systémy, špičkoví operátoři v dohledovém centru, rychlé výjezdové patroly a úzká spolupráce s policií zajití, že životy vašich blízkých i vás majetek budou v bezpečí.

Ochrana osob a majetku není záležitost pouze pro individuální domácnosti. Když se domluvíte na spolupráci se sousedy, zajistíme, že celá vaše lokalita bude bezpečná – ať jde o ulici nebo čtvrť. Naše hlídky vás totiž ochrání také před vandaly a výtržníky. Nebo vám pomůžeme zvýšit energetické úspory v bytových domech. Rezidenční bydlení tak společně pozvedneme na ještě vyšší úroveň.

Služby vyhovující vašim potřebám

Hlava tygra Centr Group
Pult centrální ochrany Centr Group

Pult centrální ochrany

Výjezdové jednotky Centr Group

Výjezdové jednotky

Bezpečí ve městě a na ulici v Pařížské

Bezpečná lokalita

Mobilní patrola Centr Group

Mobilní patrola

Zavolejte nám, pošlete e-mail nebo vyplňte formulář – my se vám určitě ozveme!

Hlava tygra Centr Group

Rádi vám řekneme více

Jsme CENTR GROUP, tým špičkových bezpečnostních profesionálů. Pro domácnosti zajistíme pult centrální ochrany, výjezdové jednotky, bezpečnou lokalitu a další služby. Postaráme se o váš majetek a vaši osobu. Za všech okolností a efektivně.

Služby Ostraha Objektů

Ostraha objektů

Služby Recepce

Recepční

Služby Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Úklid a údržba zeleně

Úklid
Údržba zeleně

Speciální operace

Speciální operace

Rychlý kontakt
Zavolejte nám kdykoliv

 

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde