Tel: +420 731 628 740 | Email: office@centr.cz

DOMÁCNOSTI

My v CENTR GROUP máme personální zázemí a zdroje velké společnosti. Ale každý z nás je samozřejmě také obyvatel svého domova. A není podstatné, zda jste bezpečnostní pracovník nebo majitel firmy. Rozumíme tedy dobře vašim potřebám. Stejně jako u každého jiného klienta, zanalyzujeme vaši situaci a navrhneme vám to nejvhodnější řešení, které bude také cenově dostupné.

Využijte našich zkušeností s vytvářením bezpečnostních plánů. Využívají totiž jedinečnou synergii špičkové technologie a lidské inteligence. Náš praktický přístup, moderní kamerový dohled a bezpečnostní systémy, špičkoví operátoři v dohledovém centru, rychlé výjezdové patroly a úzká spolupráce s policií zajití, že životy vašich blízkých i vás majetek budou v bezpečí.

Nenabízíme zabezpečení pouze pro individuální domácnosti. Když se domluvíte na spolupráci se sousedy, zajistíme, že celá vaše lokalita bude bezpečná – ať jde o ulici nebo čtvrť. Naše hlídky vás totiž ochrání také před vandaly a výtržníky. Rezidenční bydlení tak společně pozvedneme na ještě vyšší úroveň.

Služby vyhovující vašim potřebám

Datový zdroj 3300
Security guard monitoring modern CCTV cameras in surveillance room.

Pult centrální ochrany

zásahové vozidlo edit

Výjezdové jednotky

louis

Bezpečná lokalita

SM_ADL_1726

Mobilní patrola

Zavolejte nám, pošlete e-mail nebo vyplňte formulář – my se vám určitě ozveme!

Datový zdroj 3300

Rádi vám řekneme více

Jsme CENTR GROUP, tým špičkově připravených profesionálů, a zajistíme bezpečnost vaši, vašeho majetku nebo firmy. Za všech okolností a efektivně.

Zavolejte nám kdykoliv – malá zařízení

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde

Zavolejte nám kdykoliv – počítač

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde