Tel: +420 731 628 740 | Email: office@centr.cz

KRITICKÁ INFRASTRUKTURA

Dnešní globalizovaný svět není bezpečný a je potřeba adekvátně tomu zabezpečit fungování klíčových aktivit, průmyslu a služeb ve státě. Tzv. prvky kritické infrastruktury jsou proto z hlediska bezpečnosti státu řazeny mezi top priority. Ministerstvo vnitra České republiky mezi ně řadí následující odvětví:

  • energetika,
  • vodní hospodářství,
  • potravinářství a zemědělství,
  • zdravotnictví,
  • doprava,
  • komunikační a informační systémy,
  • finanční trh a měna,
  • nouzové služby,
  • veřejná správa.

Bezpečnost objektů kritické infrastruktury je v prvé řadě zajišťována policií (objekty možného napadení – OMN) a armádou (objekty důležité pro obranu státu – ODOS). Ale protože my v CENTR GROUP bereme svou odpovědnost za bezpečnost naší země vážně, také se na jejich ochraně podílíme. Máme v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Mnoho našich specialistů sloužilo u policie či armády a při poskytování služeb s nimi aktivně spolupracují.

CENTR GROUP je členem prestižních profesních organizací a naši odbornost dokládají četné certifikáty kvality a Osvědčení Národního bezpečnostního úřadu na stupeň „TAJNÉ“. Poskytneme vám proto špičkové odborné poradenství a pomoc při vývoji zabezpečení, včetně ochrany dat před potenciálními útoky. Podílíme se také na schvalování bezpečnostní dokumentace a na součinnostních cvičeních. Kromě bezpečnosti nabízíme našim zákazníkům také návrh, instalaci a provoz technických systémů, ostrahu či pravidelný úklid údržbu.

Služby vyhovující vašim potřebám

Datový zdroj 3300
ADL_0647

Fyzická ostraha

Dohled_edit

Vzdálený kamerový systém

Young Asian male frustrated, confused and headache by ransomware attack on desktop screen, notebook and smartphone, cyber attack and internet security concepts

Kybernetická bezpečnost

SM_AdobeStock_215349290

Úklidové služby

Spadáte do některé z výše uvedených kategorií a chcete mít jistotu fungování za všech okolností? Obraťte se na nás. Společně se připravíme na všechny alternativy bezpečnostního vývoje.

Datový zdroj 3300

Rádi vám řekneme více

Jsme CENTR GROUP, tým špičkově připravených profesionálů, a zajistíme bezpečnost vaši, vašeho majetku nebo firmy. Za všech okolností a efektivně.

Zavolejte nám kdykoliv – malá zařízení

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde

Zavolejte nám kdykoliv – počítač

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde