KRITICKÁ INFRASTRUKTURA

Dnešní globalizovaný svět není bezpečný a je potřeba adekvátně tomu zabezpečit fungování klíčových aktivit, průmyslu a služeb ve státě. Tzv. prvky kritické infrastruktury jsou proto z hlediska bezpečnosti státu řazeny mezi top priority. Ministerstvo vnitra České republiky mezi ně řadí následující odvětví:

  • energetika,
  • vodní hospodářství,
  • potravinářství a zemědělství,
  • zdravotnictví,
  • doprava,
  • komunikační a informační systémy,
  • finanční trh a měna,
  • nouzové služby,
  • veřejná správa.

Bezpečnost objektů kritické infrastruktury je v prvé řadě zajišťována policií (objekty možného napadení – OMN) a armádou (objekty důležité pro obranu státu – ODOS). Ale protože my v CENTR GROUP bereme svou odpovědnost za bezpečnost naší země vážně, také se na jejich ochraně podílíme. Máme v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Mnoho našich specialistů sloužilo u policie či armády a při poskytování služeb s nimi aktivně spolupracují.

CENTR GROUP je členem prestižních profesních organizací a naši odbornost dokládají četné certifikáty kvality a Osvědčení Národního bezpečnostního úřadu na stupeň „TAJNÉ“. Poskytneme vám proto špičkové odborné poradenství a pomoc při vývoji zabezpečení, včetně ochrany dat před potenciálními útoky (zákon a vyhláška o kybernetické bezpečnosti). Podílíme se také na schvalování bezpečnostní dokumentace a na součinnostních cvičeních. Kromě bezpečnosti nabízíme také služby jako je instalace a provoz technických systémů, ostraha objektů a vlaků či pravidelná úklidová služba a údržba.

Služby vyhovující vašim potřebám

Hlava tygra Centr Group
Fyzická ostraha objektů Centr Group

Fyzická ostraha

Vzdálený kamerový dohled Centr Group

Vzdálený kamerový systém

Kybernetická bezpečnost Centr Group

Kybernetická bezpečnost

Úklidové služby Centr Group

Úklidové služby

Spadáte do některé z výše uvedených kategorií a chcete mít jistotu fungování za všech okolností? Obraťte se na nás. Společně se připravíme na všechny alternativy bezpečnostního vývoje.

Reference ve vašem odvětví

Hlava tygra Centr Group
Hlava tygra Centr Group

Rádi vám řekneme více

Jsme CENTR GROUP a jako bezpečnostní agentura si uvědomujeme nejvyšší prioritu, kterou kritická infrastruktura pro stát představuje. Zajistíme fyzickou ochranu, ostrahu, kybernetickou bezpečnost  ostrahu a další služby na míru. 

Služby Ostraha Objektů

Ostraha objektů

Služby Recepce

Recepční

Služby Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Úklid a údržba zeleně

Úklid
Údržba zeleně

Speciální operace

Speciální operace

Rychlý kontakt
Zavolejte nám kdykoliv

 

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde