Tel: +420 731 628 740 | Email: office@centr.cz

KULTURA A SPORT

Ve světě politických a sociálních nepokojů se ani kulturní instituce a sportovní stánky nevyhnou potřebě ochrany před násilím, vandalismem, krádežemi a teroristickými činy. Věděli jste, že v rámci strategie bezpečnosti státu spadáte do kategorie tzv. „měkkých cílů“? Využijte naše bezpečnostní poradenství a dozvíte se více!

Společně vypracujeme plány ochrany jak pro váš běžný provoz, tak pro případ velkých akcí a nečekaných událostí. CENTR GROUP umí zabezpečit vše – výstavy špičkových uměleckých děl, sportovní utkání, koncerty a divadelní představení, módní přehlídky i VIP eventy. Návštěvníci, vaši zaměstnanci, sportovci a umělci se musí cítit bezpečně, aby mohli celou pozornost věnovat sledování události nebo své práci.

Využijte naše zkušenosti a podporu. Nainstalujeme u vás bezpečnostní systémy pod dohledem monitorovacího střediska vybaveného špičkovou technologií a zkušeným personálem. Využíváme nejnovější pokroky jak v GPS, tak kamerové technologii.

Naši strážní, kustodi a další bezpečnostní experti se mohou v obleku, uniformě, ale i v civilu pohybovat prostorem a zvyšovat tak bezpečnost. Máme pro vás k dispozici také speciálně vybavený vozový park. Umíme bezpečně a na úrovni zajistit převoz VIP účastníků, převézt hotovost z pokladen, nebo dopravit umělecká díla tam, kde zrovna mají být představena veřejnosti.

Služby vyhovující vašim potřebám

Datový zdroj 3300
golf albatros edit

Event Security

shutterstock_145411027

Převoz hotovosti a cenin

Professional development programmer cooperating meeting programming website working a software in office room.

Bezpečnostní analýza rizik a návrhy systémů

SM_security-3028679_edit

Ochrana osob

Nenašli jste zde to, co byste zrovna potřebovali? Podívejte se do sekce Služby nebo nás kontaktujte, jsme si jistí, že vaše potřeby budeme umět pokrýt některou z dalších nabízených služeb.

Reference ve vašem odvětví

Datový zdroj 3300
Datový zdroj 3300

Rádi vám řekneme více

Jsme CENTR GROUP, tým špičkově připravených profesionálů, a zajistíme bezpečnost vaši, vašeho majetku nebo firmy. Za všech okolností a efektivně.

Zavolejte nám kdykoliv – malá zařízení

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde

Zavolejte nám kdykoliv – počítač

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde