KULTURA A SPORT

Ve světě politických a sociálních nepokojů se ani kulturní instituce a sportovní stánky nevyhnou potřebě ochrany před násilím, vandalismem, krádežemi a teroristickými činy. Věděli jste, že v rámci strategie bezpečnosti státu spadáte do kategorie tzv. „měkkých cílů“? Využijte naše bezpečnostní poradenství v oblasti koncepce jejich ochrany a dozvíte se více!

Společně vypracujeme plány ochrany jak pro váš běžný provoz, tak pro případ velkých akcí a nečekaných událostí. CENTR GROUP umí zabezpečit vše – výstavy špičkových uměleckých děl, sportovní utkání, koncerty a divadelní představení, módní přehlídky i VIP eventy. Návštěvníci, vaši zaměstnanci, sportovci a umělci se musí cítit bezpečně, aby mohli celou pozornost věnovat sledování události nebo své práci.

Využijte naše zkušenosti a podporu. Nainstalujeme u vás bezpečnostní systémy pod dohledem monitorovacího střediska vybaveného špičkovou technologií a zkušeným personálem. Využíváme nejnovější pokroky jak v GPS, tak kamerové technologii.

Naši strážní, kustodi a další bezpečnostní experti se mohou v obleku, uniformě, ale i v civilu pohybovat prostorem a zvyšovat tak bezpečnost. Máme pro vás k dispozici také speciálně vybavený vozový park. Umíme bezpečně a na úrovni zajistit major event security, převoz VIP účastníků, převézt hotovost z pokladen, nebo dopravit umělecká díla tam, kde zrovna mají být představena veřejnosti.

Služby vyhovující vašim potřebám

Hlava tygra Centr Group
Event Security Centr Group

Event Security

Převoz hotovosti a cenin Centr Group

Převoz hotovosti a cenin

Bezpečnostní analýza rizik a návrhy systémů Centr Group

Bezpečnostní analýza rizik a návrhy systémů

Ochrana osob Centr Group

Ochrana osob

Nenašli jste zde to, co byste zrovna potřebovali? Podívejte se do sekce Služby nebo nás kontaktujte, jsme si jistí, že vaše potřeby budeme umět pokrýt některou z dalších nabízených služeb.

Reference ve vašem odvětví

Hlava tygra Centr Group
Hlava tygra Centr Group

Rádi vám řekneme více

Jsme CENTR GROUP, tým špičkových bezpečnostních profesionálů. Víme, že kultura a sport vyžaduje specifické bezpečnostní služby - event security, ochrana osob, převoz historicky a kulturně cenných artefaktů, ... Postaráme se o vaše požadavky. 

Služby Ostraha Objektů

Ostraha objektů

Služby Recepce

Recepční

Služby Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Úklid a údržba zeleně

Úklid
Údržba zeleně

Speciální operace

Speciální operace

Rychlý kontakt
Zavolejte nám kdykoliv

 

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde