Tel: +420 731 628 740 | Email: office@centr.cz

LOGISTIKA

Řetězec činností logistiky výroby, skladování, dopravy a distribuce k zákazníkovi můžeme přirovnat k tepnám organizmu Země. Přeprava zboží je zcela zásadní pro fungování a přežití celé společnosti. Z tohoto hlediska si uvědomujeme, že zabezpečení logistických areálů a spolupráce s dopravními firmami je velmi důležité.

Není jednoduché vymyslet jak zabezpečit sklady a další objekty tak, aby byly bezpečné a zároveň efektivně fungovaly. Proto jsme tu my, CENTR GROUP. Mezi naše specializace spadá ostraha objektů a ochrana logistických areálů, uzavřených skladů, dep i rozsáhlých autoparků.

Díky našim strážným se dovnitř ani ven nedostane nikdo a nic, co neprošlo evidencí či kontrolou. Moderní kamerový systém monitorovaný v režimu 24/7 naším Dohledovým centrem a pravidelně vyhodnocovaný našimi experty ohlídá sklady plné zboží vysoké hodnoty. Důkladný úklid a pravidelná údržba venkovních ploch a zeleně zajistí přehlednost celého areálu a tedy jeho větší bezpečnost.

Služby vyhovující vašim potřebám

Hlava tygra Centr Group
Fyzická ostraha objektů Centr Group

Fyzická ostraha objektů

Systémy technické ochrany Centr Group

Systémy technické ochrany

Pult centrální ochrany Centr Group

Pult centrální ochrany

Údržba zeleně Centr Group

Údržby zeleně

Toto není vyčerpávající výčet, umíme toho mnohem více. Není zde to, co byste potřebovali? Ozvěte se nám a určitě se domluvíme. Partnerství s CENTR GROUP, to jsou služby na míru podle vašich potřeb.

Reference ve vašem odvětví

Hlava tygra Centr Group
Hlava tygra Centr Group

Rádi vám řekneme více

Logistika je pomyslným krevním řečištěm ekonomiky a my jsme připraveni zajistit fyzickou ochranu, bezpečnostní poradenství, facility management a další služby. Za všech okolností a efektivně.

Rychlý kontakt
Zavolejte nám kdykoliv

 

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde