Tel: +420 731 628 740 | Email: office@centr.cz

LOGISTIKA

Řetězec činností logistiky výroby, skladování, dopravy a distribuce k zákazníkovi můžeme přirovnat k tepnám organizmu Země. Přeprava zboží je zcela zásadní pro fungování a přežití celé společnosti. Z tohoto hlediska si uvědomujeme, že zabezpečení logistických areálů a spolupráce s dopravními firmami je velmi důležité.

Není jednoduché vymyslet jak zabezpečit sklady a další objekty tak, aby byly bezpečné a zároveň efektivně fungovaly. Proto jsme tu my, CENTR GROUP. Máme dlouholeté zkušenosti s ostrahou a ochranou logistických areálů, uzavřených skladů, dep i rozsáhlých autoparků.

Díky našim strážným se dovnitř ani ven nedostane nikdo a nic, co neprošlo evidencí či kontrolou. Moderní kamerový systém monitorovaný v režimu 24/7 naším Dohledovým centrem a pravidelně vyhodnocovaný našimi experty ohlídá sklady plné zboží vysoké hodnoty. Důkladný úklid a pravidelná údržba venkovních ploch a zeleně zajistí přehlednost celého areálu a tedy jeho větší bezpečnost.

Služby vyhovující vašim potřebám

Datový zdroj 3300
ADL_0647

Fyzická ostraha objektů

Person Monitoring Smart House On Digital Tablet

Systémy technické ochrany

Security guard monitoring modern CCTV cameras in surveillance room.

Pult centrální ochrany

SM lawn-care-643557_1920

Údržby zeleně

Toto není vyčerpávající výčet, umíme toho mnohem více. Není zde to, co byste potřebovali? Ozvěte se nám a určitě se domluvíme. Partnerství s CENTR GROUP, to jsou služby na míru podle vašich potřeb.

Reference ve vašem odvětví

Datový zdroj 3300
Datový zdroj 3300

Rádi vám řekneme více

Jsme CENTR GROUP, tým špičkově připravených profesionálů, a zajistíme bezpečnost vaši, vašeho majetku nebo firmy. Za všech okolností a efektivně.

Zavolejte nám kdykoliv

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde