Tel: +420 731 628 740 | Email: office@centr.cz

MALOOBCHOD

Hlavní prioritou v oblasti maloobchodu je bezpečné pracovní a nákupní prostředí a snižování drobné kriminality, například krádeží. CENTR GROUP vám poradí a pomůže zavést účinnou strategii bezpečnosti a prevence ztrát. Naše moderní systémy monitorující prostory a milí, ale nekompromisní strážní dodají vašim zaměstnancům a zákazníkům pocit bezpečí ihned, jakmile vstoupí do dveří. A nejen uvnitř, také na ulici – zjistěte, v jak luxusním bezpečí se budete cítit díky našim pěším hlídkám!

Bohužel, vzhledem k tomu, že se v obchodech koncentruje velké množství lidí, stávají se „zajímavými“ cíli také pro útočníky. Teroristické hrozby nejsou něčím, o čem pouze čtete v novinách! Věděli jste, že v rámci strategie bezpečnosti státu spadáte do kategorie tzv. „měkkých cílů“? Určitě víte, že hrozby někdy přicházejí i zevnitř firmy – pomůžeme vám prověřit historii kandidátů na klíčové pozice.

Rádi poneseme odpovědnost nejen za vaše bezpečí, ale také za samotný provoz budovy či obchodu a jejich okolí – od každodenního úklidu až po energetické služby. Zajistíme také bezpečný průběh promo a dalších akcí. Naši bodyguardi a hostesky se postarají, že večírek k uvedení nové kolekce ve vašem butiku proběhnou, aniž by ztratily glanc.

Služby vyhovující vašim potřebám

Datový zdroj 3300
ADL_0647

Fyzická ostraha objektů

SM_tie-690084_1920

Prověřování zaměstnanecké historie

SM High voltage

Energetické služby

louis

 Bezpečná lokalita

Toto není vše! Umíme toho mnohem více! Zavolejte nám, pošlete e-mail nebo vyplňte formulář – my se vám určitě ozveme!

Reference ve vašem odvětví

Datový zdroj 3300
Datový zdroj 3300

Rádi vám řekneme více

Jsme CENTR GROUP, tým špičkově připravených profesionálů, a zajistíme bezpečnost vaši, vašeho majetku nebo firmy. Za všech okolností a efektivně.

Zavolejte nám kdykoliv – malá zařízení

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde

Zavolejte nám kdykoliv – počítač

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde