MALOOBCHOD

Hlavní prioritou v oblasti maloobchodu je bezpečné pracovní a nákupní prostředí a snižování drobné kriminality, například krádeží. CENTR GROUP vám poradí a pomůže zavést účinnou strategii bezpečnosti a prevence ztrát. Naše moderní systémy monitorující prostory a milí, ale nekompromisní strážní dodají vašim zaměstnancům a zákazníkům pocit bezpečí ihned, jakmile vstoupí do dveří. A nejen uvnitř, také na ulici – zjistěte, v jak luxusním bezpečí se budete cítit díky našim pěším hlídkám!

Bohužel, vzhledem k tomu, že se v obchodech koncentruje velké množství lidí, stávají se „zajímavými“ cíli také pro útočníky. Teroristické hrozby nejsou něčím, o čem pouze čtete v novinách! Věděli jste, že v rámci strategie bezpečnosti státu spadáte do kategorie tzv. „měkkých cílů“ a koncepce jejich ochrany? Určitě víte, že hrozby někdy přicházejí i zevnitř firmy – pomůžeme vám prověřit historii kandidátů na klíčové pozice.

Rádi poneseme odpovědnost nejen za vaše bezpečí, ale také za samotný provoz budovy či obchodu a jejich okolí – od každodenního úklidu až po energetické služby a poskytneme vám náhradní plnění. Zajistíme také bezpečný průběh promo a dalších akcí. Naši bodyguardi a hostesky se postarají, že večírek k uvedení nové kolekce ve vašem butiku proběhnou, aniž by ztratily glanc.

Služby vyhovující vašim potřebám

Hlava tygra Centr Group
Fyzická ostraha objektů Centr Group

Fyzická ostraha objektů

Prověřování zaměstnanecké historie Centr Group

Prověřování zaměstnanecké historie

Energetické služby Centr Group

Energetické služby

Bezpečí ve městě a na ulici v Pařížské

 Bezpečná lokalita

Toto není vše! Umíme toho mnohem více! Zavolejte nám, pošlete e-mail nebo vyplňte formulář – my se vám určitě ozveme!

Reference ve vašem odvětví

Hlava tygra Centr Group
Hlava tygra Centr Group

Rádi vám řekneme více

Pro maloobchod zajistíme fyzickou ostrahu, prověření zaměstnanecké historie, energetické služby a další služby na míru. Postaráme se o vaše podnikání. Za všech okolností a efektivně.

Služby Ostraha Objektů

Ostraha objektů

Služby Recepce

Recepční

Služby Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Úklid a údržba zeleně

Úklid
Údržba zeleně

Speciální operace

Speciální operace

Rychlý kontakt
Zavolejte nám kdykoliv

 

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde