Tel: +420 731 628 740 | Email: office@centr.cz

PRŮMYSLOVÉ AREÁLY

Společnosti v oblasti průmyslu celosvětově počítají ztráty způsobené jak externími, tak interními nenechavci, na miliardy dolarů. Takové ztráty, fyzické i virtuální, snižují ziskovost a zvyšují náklady koncového zákazníka. Kromě toho vám hrozí prozrazení obchodního tajemství, poškození image značky a pověsti společnosti na trhu.

My v CENTR GROUP máme bohaté zkušenosti s řešením bezpečnostních hrozeb, které mohou nastat ve výrobních areálech. Umíme našim klientům pomoci splnit jejich závazky vůči různým typům regulátorů. Provedeme u vás bezpečnostní audit nebo pasportizaci stávajících technologií. Ty mají za cíl zjistit, jaká vnitřní a vnější nebezpečí vám hrozí a kde máte rezervy.

S bezpečnostními technologiemi si opravdu výborně rozumíme. Integrujeme je do těch nejmodernějších softwarů dostupných na trhu. Technologie však nejsou samospasitelné. Až v kombinaci s fyzickou ostrahou a správně nastavenými režimovými opatřeními fungují opravdu spolehlivě. Uvažujete například o aktualizaci nebo zavedení systému prevence vnitřní kriminality? Rádi vám poradíme. Ochráníme i vaše data, například proti průmyslové špionáži. Víte, jak jste na tom s ochranou proti kybernetickým útokům?

Postaráme se také o každodenní provoz ve vašem areálu – od základního úklidu a údržby zeleně až po zajištění požární ochrany nebo energetických služeb. Vše podle vašich individuálních potřeb. Spolehněte se na CENTR GROUP – jsme certifikovaní a kvalitu umíme dodat i v těch nejobtížnějších podmínkách!

Služby vyhovující vašim potřebám

Datový zdroj 3300
Two people discussing CCTV project. Video security equipment and blueprint on a table

Pasportizace stávajících technologií

ADL_0647

Fyzická ostraha objektů

SM_team-spirit-2448837_1280

Poskytování náhradního
plnění

mini spy camera / small video camera, mini, security concept

Opatření proti odposlechu

Naše řešení na míru minimalizují bezpečnostní rizika, maximalizují spolupráci zaměstnanců, brání vás proti průmyslové špionáži, snižují počet krádeží a dalších ztrát, čímž udržují ziskovost. Nevěříte? Kontaktujte nás a přesvědčte se na vlastní oči.

Reference ve vašem odvětví

Datový zdroj 3300
Datový zdroj 3300

Rádi vám řekneme více

Jsme CENTR GROUP, tým špičkově připravených profesionálů, a zajistíme bezpečnost vaši, vašeho majetku nebo firmy. Za všech okolností a efektivně.

Zavolejte nám kdykoliv – malá zařízení

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde

Zavolejte nám kdykoliv – počítač

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde