PRŮMYSLOVÉ AREÁLY

Společnosti v oblasti průmyslu celosvětově počítají ztráty způsobené jak externími, tak interními nenechavci, na miliardy dolarů. Takové ztráty, fyzické i virtuální, snižují ziskovost a zvyšují náklady koncového zákazníka. Kromě toho vám hrozí prozrazení obchodního tajemství, poškození image značky a pověsti společnosti na trhu.

My v CENTR GROUP máme bohaté zkušenosti s řešením bezpečnostních hrozeb, které mohou nastat ve výrobních areálech. Umíme našim klientům pomoci splnit jejich závazky vůči různým typům regulátorů. Provedeme u vás bezpečnostní audit nebo pasportizaci stávajících technologií. Ty mají za cíl zjistit, jaká vnitřní a vnější nebezpečí vám hrozí a kde máte rezervy.

S bezpečnostními technologiemi si opravdu výborně rozumíme. Integrujeme je do těch nejmodernějších softwarů dostupných na trhu. Technologie však nejsou samospasitelné. Až v kombinaci s fyzickou ostrahou a správně nastavenými režimovými opatřeními fungují opravdu spolehlivě. Uvažujete například o aktualizaci nebo zavedení systému prevence vnitřní kriminality? Rádi vám poradíme. Ochráníme i vaše data, například proti průmyslové špionáži. Víte, jak jste na tom s ochranou proti kybernetickým útokům? A co vše ukládají vyhláška a zákon o kybernetické bezpečnosti?

Postaráme se také o každodenní provoz ve vašem areálu – od základního úklidu a údržby zeleně až po zajištění požární ochrany nebo energetických služeb. Vše podle vašich individuálních potřeb, formou komplexní dodávky nebo jako náhradní plnění. Spolehněte se na CENTR GROUP – jsme certifikovaní a kvalitu umíme dodat i v těch nejobtížnějších podmínkách!

Služby vyhovující vašim potřebám

Hlava tygra Centr Group
Pasportizace stávajících technologií Centr Group

Pasportizace stávajících technologií

Fyzická ostraha objektů Centr Group

Fyzická ostraha objektů

Poskytování náhradního plnění Centr Group

Poskytování náhradního
plnění

Opatření proti elektronickému odposlechu Centr Group

Opatření proti odposlechu

Naše řešení na míru minimalizují bezpečnostní rizika, maximalizují spolupráci zaměstnanců, brání vás proti průmyslové špionáži, snižují počet krádeží a dalších ztrát, čímž udržují ziskovost. Nevěříte? Kontaktujte nás a přesvědčte se na vlastní oči.

Reference ve vašem odvětví

Hlava tygra Centr Group
Hlava tygra Centr Group

Rádi vám řekneme více

Pro průmyslové areály zjistíme vám fyzickou ostrahu, úklidové služby, bezpečnostní poradenství a další služby na míru. Postaráme se o bezpečnost vaší výroby. Za všech okolností a efektivně.

Služby Ostraha Objektů

Ostraha objektů

Služby Recepce

Recepční

Služby Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Úklid a údržba zeleně

Úklid
Údržba zeleně

Speciální operace

Speciální operace

Rychlý kontakt
Zavolejte nám kdykoliv

 

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde