Tel: +420 731 628 740 | Email: office@centr.cz

STÁTNÍ SPRÁVA

Smyslem existence státní správy a samosprávy je zajištění chodu státu a nezbytných služeb pro jeho občany. Ochrana lidí, budov a zařízení je tedy naprosto klíčovou záležitostí. My v CENTR GROUP to dobře víme. Ve spolupráci s bezpečnostními složkami státu vám poskytneme špičkové odborné poradenství a pomoc při vývoji potřebného zabezpečení.  Správnou kombinací fyzické ostrahy, technických systémů a režimových opatření vám zajistíme klid na práci.

Mezi naše zákazníky napříč všemi oblastmi veřejné správy patří například:

  • ministerstva a jejich resortní organizace,
  • samosprávné organizace a jejich zřizované organizace,
  • zdravotnická zařízení,
  • kulturní instituce (galerie, knihovny, divadla atd.),
  • úřady (katastrální úřady, úřady práce, OSSZ atd.),
  • organizace zajišťující veřejnou dopravu.

Zajišťují různé druhy agend, ale mají jednoho společného činitele. A tím je zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Specialisté z CENTR GROUP vám odborně poradí i v této oblasti. Mají totiž dlouholeté zkušenosti se všemi zvláštními postupy a pravidly, které se těchto výběrových řízení týkají.

Všechna námi doporučovaná opatření jsou v souladu s bezpečnostní politikou Ministerstva vnitra ČR. Zahrnují vše od ostrahy, přes dohled v režimu 24/7, až po doprovody při převozu cenin. Jsme také držiteli mnoha certifikátů kvality a Osvědčení Národního bezpečnostního úřadu na stupeň „TAJNÉ“. Garantujeme vám, že s námi budou citlivé státní a veřejné záležitosti v bezpečí.

Služby vyhovující vašim potřebám

Datový zdroj 3300
Close up of multiethnic hands on blueprints at architect office. Team of designer and engineers working together on new residence complex. Top view of architectural plan layout of house on table.

Bezpečnostní poradenství a vzdělávání

ADL_0647

Fyzická ostraha objektů

Security guard monitoring modern CCTV cameras in surveillance room.

Pult centrální ochrany

shutterstock_145411027

Převoz hotovosti a cenin

Jste státní, samosprávná či jiná veřejná organizace a chcete mít jistotu fungování za všech okolností? Obraťte se na nás. Společně se připravíme na všechny alternativy bezpečnostního vývoje.

Reference ve vašem odvětví

Datový zdroj 3300
Datový zdroj 3300

Rádi vám řekneme více

Jsme CENTR GROUP, tým špičkově připravených profesionálů, a zajistíme bezpečnost vaši, vašeho majetku nebo firmy. Za všech okolností a efektivně.

Zavolejte nám kdykoliv – malá zařízení

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde

Zavolejte nám kdykoliv – počítač

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde