Tel: +420 731 628 740 | Email: office@centr.cz

VEŘEJNÁ DOPRAVA

Dnešní svět je téměř neustále v pohybu. A veřejná doprava při tom hraje významnou roli. Slouží denně miliónům lidí, což ale představuje i bezpečnostní výzvu. Z hlediska strategie bezpečnosti státu spadáte do kategorie tzv. měkkých cílů, kdy dochází ke koncentraci velkého množství osob na jednom místě. Ochrana pro tuto kategorii zákazníků je nejčastěji spojována s teroristickými útoky, ale je potřebná i v dalších oblastech. My v CENTR GROUP se ale výzev nebojíme, naopak, jdeme jim naproti. Jsme v tom s vámi. Naše strategické plány ochrání cestující, zaměstnance i majetek.

Ne vždy je totiž majetek ohrožen útokem. Často dochází k vysokým ztrátám díky bezohlednosti cestujících nebo vandalismu. Navrhneme vám plán ochrany a ostrahy, jehož součástí budou moderní kamerové a další bezpečnostní systémy nebo strážní se speciálním psychologickým výcvikem, kteří budou k ruce vašemu personálu. Jejich přítomnost je opravdu skvělá prevence, která mnoho nenechavců a výtržníků odradí. Vy tak ušetříte statisíce korun například za odstraňování graffiti nebo náhradu poškozených zařízení a ostatní cestující se budou cítit v bezpečí.

Rádi poneseme odpovědnost nejen za vaše bezpečí, ale také za údržbu nádraží, zastávek a terminálů – od každodenního úklidu až po vyhodnocení nákladů na energie a návrhu na optimalizaci nákladů.

Služby vyhovující vašim potřebám

Datový zdroj 3300
Berlin, Germany - june 2019: Anti terror truck stop protection on sidewalk by barricades as a follow-up to the attack of december 2016

Ochrana měkkých cílů

Close up of multiethnic hands on blueprints at architect office. Team of designer and engineers working together on new residence complex. Top view of architectural plan layout of house on table.

Bezpečnostní poradenství a vzdělávání

SM_ADL_1726

Mobilní patrola

SM_ADL_0420

Integrovaný Facility Management

V bezpečnostní oblasti neustále dochází k vývoji a je potřeba reagovat na rychle se měnící situaci, výčet služeb výše tedy není vyčerpávající. Ale buďte si jistí, že řešení pro vaši situaci najdeme. Obraťte se s důvěrou na nás!

Reference ve vašem odvětví

Datový zdroj 3300
Datový zdroj 3300

Rádi vám řekneme více

Jsme CENTR GROUP, tým špičkově připravených profesionálů, a zajistíme bezpečnost vaši, vašeho majetku nebo firmy. Za všech okolností a efektivně.

Zavolejte nám kdykoliv – malá zařízení

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde

Zavolejte nám kdykoliv – počítač

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde