VEŘEJNÁ DOPRAVA

Dnešní svět je téměř neustále v pohybu. A veřejná doprava při tom hraje významnou roli. Slouží denně miliónům lidí, což ale představuje i bezpečnostní výzvu. Z hlediska strategie bezpečnosti státu spadáte do kategorie tzv. „měkkých cílů“, kdy dochází ke koncentraci velkého množství osob na jednom místě. Koncepce ochrany pro tuto kategorii zákazníků je nejčastěji spojována s teroristickými útoky, ale je potřebná i v dalších oblastech. My v CENTR GROUP se ale výzev nebojíme, naopak, jdeme jim naproti. Jsme v tom s vámi. Naše strategické plány ochrání cestující, zaměstnance i majetek.

Ne vždy je totiž majetek ohrožen útokem. Často dochází k vysokým ztrátám díky bezohlednosti cestujících nebo vandalismu. Navrhneme vám plán ochrany a ostrahy, jehož součástí budou moderní kamerové a další bezpečnostní systémy nebo strážní se speciálním psychologickým výcvikem, kteří budou k ruce vašemu personálu. Ostraha vlaků je opravdu skvělá prevence, která mnoho nenechavců a výtržníků odradí. Vy tak ušetříte statisíce korun například za odstraňování graffiti nebo náhradu poškozených zařízení a ostatní cestující se budou cítit v bezpečí.

Rádi poneseme odpovědnost nejen za vaše bezpečí, ale také za údržbu nádraží, zastávek a terminálů. Mezi naše služby patří nejen každodenní úklidová služba, ale také například vyhodnocení nákladů na energie a návrhy na optimalizaci nákladů.

Služby vyhovující vašim potřebám

Hlava tygra Centr Group
Ochrana měkkých cílů Centr Group

Ochrana měkkých cílů

Bezpečnostní poradenství a vzdělávání Centr Group

Bezpečnostní poradenství a vzdělávání

Mobilní patrola Centr Group

Mobilní patrola

Integrovaný Facility Management Centr Group

Integrovaný Facility Management

V bezpečnostní oblasti neustále dochází k vývoji a je potřeba reagovat na rychle se měnící situaci, výčet služeb výše tedy není vyčerpávající. Ale buďte si jistí, že řešení pro vaši situaci najdeme. Obraťte se s důvěrou na nás!

Reference ve vašem odvětví

Hlava tygra Centr Group
Hlava tygra Centr Group

Rádi vám řekneme více

Veřejná doprava a bezpečnostní agentura CENTR GROUP si spolu rozumí. Poskytujeme služby v oblasti ochrany měkkých cílů, facility management a další bezpečnostní služby na míru.

Služby Ostraha Objektů

Ostraha objektů

Služby Recepce

Recepční

Služby Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Úklid a údržba zeleně

Úklid
Údržba zeleně

Speciální operace

Speciální operace

Rychlý kontakt
Zavolejte nám kdykoliv

 

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde