Tel: +420 731 628 740 | Email: office@centr.cz

VIP OSOBY

Současný vývoj ve světě, politice a technologiích jasně nahrává situacím, kdy se můžete cítit v ohrožení. Pracujete na pozici, kde hrozí riziko, že někomu „šlápnete na kuří oko“ a on by se vám mohl chtít mstít? Nebo třeba máte neodbytné fanoušky?

My v CENTR GROUP chápeme tyto obavy, a proto nabízíme zákazníkům službu osobní ochrany. Služby zajišťujeme diskrétně a pro různé typy klientů, ať již ze sféry politické, showbyznysu, sportu, či osoby ohrožené z jiných důvodů. Kromě doprovodu profesionálních strážců vás také bezpečně dopravíme kamkoli budete potřebovat, po České republice i v rámci EU.

Je možné, že se cítíte úplně bezpečně co se týče života a zdraví. Ale možná máte obavy, že člověk, kterého jste si vybrali za obchodního partnera, není tak poctivý, jak se tváří. Obraťte se na naše zkušené detektivy. Ti důkladně prověří jeho zaměstnaneckou historii, abyste si mohli být jistí, že je váš byznys v dobrých rukou.

Služby vyhovující vašim potřebám

Datový zdroj 3300
SM_security-3028679_edit

Ochrana osob

SM_shutterstock_682215322

Detektivní služby

SM_tie-690084_1920

Prověřování zaměstnanecké historie

mini spy camera / small video camera, mini, security concept

Opatření proti elektronickému odposlechu

Mottem CENTR GROUP je poskytování služeb s individuálním přístupem. Nenašli jste zde to, co byste potřebovali? Nevadí! Obraťte se nás a určitě se domluvíme!

Reference ve vašem odvětví

Datový zdroj 3300
Datový zdroj 3300

Rádi vám řekneme více

Jsme CENTR GROUP, tým špičkově připravených profesionálů, a zajistíme bezpečnost vaši, vašeho majetku nebo firmy. Za všech okolností a efektivně.

Zavolejte nám kdykoliv – malá zařízení

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde

Zavolejte nám kdykoliv – počítač

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde