Tel: +420 731 628 740 | Email: office@centr.cz

BEZPEČNOSTNÍ TECHNOLOGIE

Instalace monitorovacích a zabezpečovacích systémů je tím nejefektivnějším způsobem ochrany vašeho majetku. Ovšem v případě, že máte nainstalovanou tu správnou kombinaci a kalibr technologie. V CENTR GROUP jsme špičkou v oboru ochrany a bezpečnosti a používáme jen ty nejúčinnější technické vymoženosti. Veškeré služby dodáváme jako individuální řešení na míru.

Pasportizace stávajících technologií

Hlava tygra Centr Group

Již máte ve firmě systémy technické ochrany nainstalované? Gratulujeme. Udělali jste velký krok k ochraně svých lidí i majetku. Nicméně, není dobré usínat na vavřínech. S postupem času, i když je pravidelně udržujete a servisujete, dochází také u technologií k zastarávání a úplné nebo částečné ztrátě funkcionality. Nebo naopak – systémy jsou rozšiřovány a vylepšovány, ale tato skutečnost se nepromítá do projektové dokumentace.

Rádi vám pomůžeme zjistit, jak na tom jste a případně dát vše do pořádku. K tomu slouží služba pasportizace systémů, kterou poskytuje náš tým odborníků na bezpečnostní technologie. Během pasportizace se zaměří na fyzickou kontrolu ve vašich prostorách a na vlastní oči posoudí stav, kvalitu a přínos nainstalovaných systémů. Kromě toho také provedou revizi dokumentace a revizních zpráv.

Pasportizace stávajících technologií Centr Group
Systémy technické ochrany Centr Group

Systémy technické ochrany

Hlava tygra Centr Group

Navrhneme a nainstalujeme vám na míru systém, který spolehlivě ochrání vaše lidi i majetek. Kromě projektování a zavedení pro vás budeme systém technické ochrany, neboli STO, rádi také provozovat. A to včetně údržby, pravidelných revizí a záručního i pozáručního servisu. Při projektování vždy vycházíme z podrobné analýzy vaší situace a potřeb. Podle toho vám doporučíme některou či kombinaci z níže uvedených technologií.

  • poplachový zabezpečovací a tísňový systém (PZTS),
  • elektronický požární systém (EPS),
  • systém průmyslové televize (CCTV),
  • identifikační vstupní systém (EKV),
  • trezory a sejfy,

Nebudou-li vám vyhovovat, doporučíme vám případně i další, umíme toho totiž mnohem víc!

Opatření proti elektronickému odposlechu

Hlava tygra Centr Group

Dnešní svět není limitován na naše bezprostřední okolí. Je úzce propojený pomocí „neviditelných“ technologií. A proto vám nabízíme zavedení opatření proti odposlechu a průmyslové špionáži. Mezi naše klienty patří velké korporace, neziskové organizace nebo vedoucí pracovníci.

Naši vysoce kvalifikovaní odborníci používají nejmodernější postupy a technologie. Zjistíme, zda ve vašich prostorách nejsou ukrytá tradiční odposlouchávací zařízení, tzv. štěnice nebo skryté kamery. Ale umíme detekovat i elektronická odposlouchávací zařízení používající technologii Bluetooth, Wi-Fi, GPS či mobilní síť, což jsou například komunikační odposlechy nebo sledovací zařízení v automobilech.

Opatření proti elektronickému odposlechu Centr Group
Hlava tygra Centr Group

Rádi vám řekneme více

Jsme CENTR GROUP, tým špičkově připravených profesionálů, a zajistíme bezpečnost vaši, vašeho majetku nebo firmy. Za všech okolností a efektivně.

Rychlý kontakt
Zavolejte nám kdykoliv – malá zařízení

 

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde

Tlačítko rychlý kontakt
Zavolejte nám kdykoliv – počítač

 

Neváhejte nás
kontaktovat!

 

24 hodin denně

 

+420

731 628 740

 

 

 

Další kontakty naleznete zde